Новости07.08.2018  Чугуївські школярі дізнались як побудувати успішну кар’єру

 

Фахівці Чугуївської міськрайонної філії Харківського обласного центру зайнятості завітали до Чугуївської загальноосвітньої школи №7. Для вихованців пришкільного табору провели профорієнтаційний захід щодо професій майбутнього.

 

В інтерактивній формі була надана інформація про затребувані в Харківському регіоні професії, про вимоги роботодавців до сучасних претендентів на роботу, про передумови кар’єрного росту, які треба враховувати та формувати вже зараз, та типові помилки молоді при виборі професії. Із зацікавленням старшокласники переглядали презентацію «Професії майбутнього» та інформацію щодо креативних форм самопрезентації на перше робоче місце.

 

Окрему увагу фахівці служби зайнятості звернули на можливість проходження учнівською молоддю профорієнтаційних тестів на інтернет-порталах. Розкрили доцільність самостійного пошуку інформації про світ професій за допомогою профорієнтаційного терміналу, продемонстрували профорієнтаційні відеоролики та запросили усіх бажаючих на індивідуальні консультації та тестування безпосередньо до філії центру зайнятості.

 

Захід відвідали 55 осіб.

 

https://kha.dcz.gov.ua/anonspodiya/chuguyivski-shkolyari-diznalys-yak-pobuduvaty-uspishnu-karyeru

 

 


← Вернуться обратно