Новости06.08.2018  На Харківщині переселенці дізнались як безкоштовно отримати робітничий фах та підвищити кваліфікацію

 

У Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) відбувся інформаційний захід для внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО.

 

Харківська обласна служба зайнятості у співпраці з Українським фондом «Благополуччя дітей» в рамках проекту «Благодійна допомога ВПО та найбільш вразливим родинам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні» презентували можливості щодо безкоштовного отримання професійних навичок та підвищення кваліфікації.

 

Для відвідувачів заходу провели ознайомлювальну екскурсією куточками ХЦПТО ДСЗ, показали робітничі майстерні та навчальні кабінети. Присутнім продемонстрували світ двадцяти п’яти затребуваних робітничих професій, які можна здобути у закладі. Увага учасників заходу найбільше була прикута до виноградної, будівельної та металообробної галузі.

 

На заході розповіли і про проект «Рука допомоги», мета якого – допомогти вимушеним переселенцям та членам малозабезпечених сімей позбутися залежності від соціальних виплат, отримати достойну роботу або заснувати власний бізнес.

 

Переселенців та учасників АТО зацікавили і послуги служби зайнятості, зокрема, складання відеорезюме та проходження тестування щодо виявлення своїх професійних здібностей та схильностей. Усім бажаючим були надали консультації щодо ефективного пошуку роботи та вдалої співбесіди із роботодавцем.

 

Захід відвідали 47 осіб.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/na-harkivshchyni-pereselenci-ta-atoshnyky-diznalys-yak-bezkoshtovno-otrymaty-robitnychyy-fah

 


← Вернуться обратно