Новости06.08.2018  На Кегичівщині обговорили питання гендерної рівності

 

У Кегичівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості проведено гендерний тиждень. Мета — досягнення паритетного становища різних верств населення на ринку праці, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, незалежно від їхнього віку та статі.

 

З безробітними були проведені тренінги щодо гендерної рівності на теми жінок та праці, працевлаштування жінок від 45 років та молоді на ринку праці.

 

Основні питання, які були розкриті під час заходів стосувались покращення становища жінки, створення сприятливих умов забезпечення рівних із чоловіками можливостей щодо участі в політичному та суспільному житті; зайнятості молоді та запобігання торгівлі людьми.

 

В рамках проведення гендерного тижня у Кегичівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості діяв інформаційний куточок, де безробітні мали змогу ознайомитися з законодавчою базою забезпечення гендерної рівності в Україні, графіком та програмою проведення семінарів, тренінгових занять, які організовувались в межах того чи іншого тематичного заходу.

 

За словами відвідувачів, отримана інформація розширює кругозір та допомагає визначитись зі своїм професійним майбутнім.

 

Заходи на гендерну тематику відвідали 50 осіб.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/na-kegychivshchyni-obgovoryly-pytannya-gendernoyi-rivnosti

 

 


← Вернуться обратно