Новости11.07.2018  Мешканців Чугуївщини інформували з питань зайнятості

 

Фахівці Чугуївської міськрайонної філії Харківського обласного центру зайнятості провели виїзні заходи з використанням Мобільного центру зайнятості у селах Введенка, Тернова та селищі Есхар. . Мета заходу - інформування мешканців району щодо стану сучасного ринку праці та державних гарантій у сфері зайнятості.

 

Відвідувачі дізналися про затребувані професії та спеціальності, ознайомилися з з вимогами роботодавців. Мешканці сіл отримали інформацію щодо послуг служби зайнятості, дізнались про зручні інтерактивні методи швидкого сприяння працевлаштуванню, такими як відеорезюме та онлайн-співбесіда.

 

Учасникам заходів розповіли про можливості проходження професійного навчання на замовлення роботодавців або з метою самозайнятості у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Крім цього, інформували про переваги військової служби за контрактом, надали відповіді на запитання щодо умов та механізму надання ваучерів населенню для підтримання їхньої конкурентоспроможності на ринку праці. Також мешканці отримали інформацію про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру.

 

Тим безробітним, які хочуть започаткувати власну справу розповіли про проекти «Рука допомоги» та «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні».

 

Фахівці служби зайнятості надали фахові консультації як знайти роботу мрії.

 

Зацікавлені у подальшому працевлаштуванні отримали брошури та буклети, що містять інформацію про послуги служби зайнятості. Всього участь у виїзних заходах взяло близько 120 осіб.

 

https://kha.dcz.gov.ua/anonspodiya/meshkanciv-chuguyivshchyny-informuvaly-z-pytan-zaynyatosti

 

 


← Вернуться обратно