Новости14.06.2018  Служба зайнятості Харківщини допомагає втілювати мрії у життя

Безробітна Ольга Назарько, мама трьох дочок звернулася за допомогою у працевлаштуванні до Валківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості. Фахівці служби зайнятості запропонували жінці взяти участь у проекті «Рука допомоги» завдяки якому можна стати конкурентоспроможним на ринку праці, ставши підприємцем.

 

О. Назарько мріяла відкрити власну справу репетиторських послуг з іноземних мов. Завдяки фахівцям служби зайнятості безробітна успішно захистила бізнес-план та отримала фінансову допомогу на закупівлю необхідного обладнання та матеріалів, а саме: мультимедійної дошки, учнівських столів та стільців, ноутбуку та багатофункціонального пристрою.

 

Згодом відбулося відкриття кабінету з надання репетиторських послуг англійської та французької мов, де О. Назарько, вже як фізична-особа підприємець розпочала свої індивідуальні та групові заняття.

 

Всього за час дії проекту «Рука допомоги» у ньому взяло участь 44 особи з числа малозабезпеченого населення району та внутрішньо переміщених осіб. За сприянням Валківської районної філії ХОЦЗ 17 осіб працевлаштовані, 26 - взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, 1 особа відкрила власну справу.

 

Цього року розширили коло тих, хто може брати участь у проекті. Учасниками можуть бути не лише члени малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщені особи, але і ті, хто вже має розпочату власну справу і спрямовує кошти на створення нових робочих місць.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/sluzhba-zaynyatosti-harkivshchyny-dopomagaye-vtilyuvaty-mriyi-u-zhyttya

 


← Вернуться обратно