Новости13.06.2018  Активісти взяли ХДАВП під свій захист

 

Днями на Харківському авіапідприємстві побували представники благодійної організації «Харків з тобою», у числі яких народні депутати України, депутати Харківської міської та обласної рад, активісти.

Під час зустрічі з представниками трудового колективу та адміністрацією ХДАВП обговорювалися питання виживання підприємства та його збереження.

Активісти організації «Харків з тобою» заявили, що не допустять варіанту знищення підприємства та перетворення його на котеджний комплекс.


Довідка. 

Благодійна організація БФ «Харків з тобою» створена активістами Харкова для надання допомоги громадянам, соціальним підприємствам і організаціям України. 


«Харків з тобою» – це недержавна благодійна організація, яка працює в інтересах суспільства без мети отримання прибутку, шляхом вчинення благодійної діяльності.


Мета діяльності: визнання Харкова на міжнародному рівні, як мирної української метрополії із сталим розвитком, входження міста до першої сотні Global City.


Благодійний Фонд “Харків з тобою” є постійним грантером, якому довіряють такі міжнародні організації як Міжнародній Фонд «Відродження», Міністерство Зовнішніх Справ Німеччини, Посольство США, різноманітні благодійні та неурядові організації.

 


← Вернуться обратно