Новости11.06.2018  Оволодій професією і працюй: харків’ян та гостей міста прямо з залізничного вокзалу запрошують на навчання

 

З широкого екрану у приміщенні вокзалу Харків-Пасажирський до навчання запрошує Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

 

Для харків’ян та гостей міста транслюється відеоролик Харківського обласного центру зайнятості «Ким бути?Де навчатись?Де працювати?». Адже від правильного вибору професії залежить емоційний та душевний стан людини, місце у суспільстві, усвідомлення власної системи цінностей. Саме з огляду на це, начальник вокзалу «Харків-Пасажирський» Леонід Чалий погодився безкоштовно транслювати пасажирам відеоролик в якості соціальної реклами.

 

Відеоролик презентує напрямки професійного навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, демонструє матеріально-технічне оснащення та умови навчання.

 

P.S.: Додатково відеоролик транслюється в холі Харківського міського центра зайнятості та інших центрах зайнятості/філіях області. А жителі м. Чугуєва та Чугуївського району мають можливість побачити ролик в ефірі місцевого телебачення «Слобожанка». Аудіоверсію ролика можна почути на всіх поверхах Харківського міського центру зайнятості, а в ефірі місцевого радіомовлення Вовчанського району, починаючи з червня місяця - два рази на тиждень.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/ovolodiy-profesiyeyu-i-pracyuy-harkivyan-ta-gostey-mista-pryamo-z-zaliznychnogo-vokzalu

 

 


← Вернуться обратно