Новости16.05.2018  «Каразінські» студенти створюють бізнес-кейс ХДАВП

Студенти Каразінської школи бізнесу ХНУ ім. В.Н. Каразіна отримали завдання розробити бізнес-кейс на прикладі Харківського державного авіаційного виробничого підприємства ХДАВП.

 

Метод вивчення бізнес-кейсів вперше застосували у Школі бізнесу Гарвардського університету. Він передбачає, що студенти шукають рішення реальних бізнес-завдань, використовуючи при цьому теоретичні знання, фреймворки, фінансові та математичні розрахунки і логіку.

 

«Студенти магістратури, які вивчають у мене предмет «бізнес комунікації», отримали завдання розробити бізнес-кейс Харківського авіаційного заводу. Бізнес-кейс стосується програми Ан-74, як з допомогою Ан-74 можна вивести ХАЗ із кризи, рішити проблеми з боргом, а пізніше, як відродити підприємство», - розповів Тарас Паславський, викладач Каразінської школи бізнесу, директор з міжнародних відносин консалтингової компанії «ProvidenceGroup» (Канада).

 

За його словами, бізнес-кейс розглядає можливості успішної діяльності, включаючи всі наявні проблеми виробництва - фінансові, кадрові, політичні та ін.

 

«Студенти, які навчаються за програмою менеджмент, мають дати своє бачення виходу з кризової ситуації. Вони повинні порівняти Ан-74 з іншими конкурентними літаками, яка їх можливість на сьогоднішньому ринку праці, які фінансові сегменти виходу з цієї кризи, які перспективи», - говорить Тарас Паславський.

 

Студенти повинні розробити три стратегії авіапідприємства: короткотермінову - на 3 роки, середню – на 7 років і довготермінову – на 20 років.

 

Молоді люди мали змогу ознайомитися з діяльністю Харківського авіапідприємства особисто відвідавши виробничі цехи і поспілкувавшись з його працівниками.

 

За словами в. о. гендиректора ХДАВП Степана Санагурського, кращі студентські роботи та пропозиції будуть використані при розробці Стратегії розвитку авіапідприємства.

 

 


← Вернуться обратно