Новости15.05.2018  Молодіжний академічний симфонічний оркестр «Слобожанський» та Максим Розенфельд повторять резонансний концерт

 

У п"ятницю 18 травня в Будинку Алчевських Молодіжний академічний симфонічний оркестр «Слобожанський» та архітектор, мистецтвознавець, автор оригінальних екскурсій по Харкову Максим Розенфельд повторять спільний концерт «Дунаєвський. Пісня про веселий вітер». У минулому році, на думку багатьох глядачів, що відвідали цей захід, він став однією з найбільш резонансних подій в культурному житті міста.

 

У квітні і травні 2017 року відбулися два незвичайні концерти Молодіжного симфонічного оркестру «Слобожанський», на яких Максим Розенфельд виступив у незвичному для себе, на його думку, образі ведучого.

 

«Пошук нових форм популяризації світової музичної спадщини є одним з напрямків діяльності Молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський»,  – розповідає директор оркестру Олена Єрьоміна. – Саме тому ми запропонували Максиму Розенфельду, з яким нас пов"язують давні дружні стосунки, провести спільний концерт, і Максим, щоправда, після деяких роздумів погодився».  За словами директора оркестру, через велику кількість бажаючих відвідати цей концерт його, незважаючи на напружений графік, довелося повторити буквально через місяць. На численні прохання глядачів, ця ж концертна програма буде знову показана на сцені Будинку Алчевських.

 

Родзинкою концерту, на думку режисера заходу Анни Лісової, є те, що виконання симфонічним оркестром творів Дунаєвського чергується з розповіддю Максима Розенфельда про харківський період життя і творчості видатного композитора, про пам"ятні місця Харкова, пов"язані з ним: «Максим – відомий знавець Харкова і харків"ян, тому може розповідати про все це так цікаво і захоплююче, як ніхто інший, ну а коли музику Дунаєвського грає симфонічний оркестр – це завжди прекрасно і незабутньо»,  – вважає Лісова.

 

«Чому ми обрали темою концерту Дунаєвського? І чому показуємо цю програму вже втретє? – розмірковує Розенфельд – Дунаєвський сформувався в Харкові як особистість, композитор, музикант. Так, він не народився в Харкові, але ж недарма кажуть, що харків"янин не той, хто в Харкові народився, а той, хто в Харкові вчився. Місія цього міста – вчити, давати освіту. І потім, музика Дунаєвського ... вона прекрасна і завжди актуальна! А музика, як і любов – не вимагає пояснень!»

 

Нагадаємо, що концерт «Дунаєвський, пісня про веселий вітер» відбудеться 18 травня, в Будинку Алчевських, о 19:00. Наступний виступ МАСО пройде в неділю 3 червня. Це буде концертна програма під назвою «Душа скрипки», в якій скрипаль, лауреат міжнародних конкурсів Валерій Соколов, зіграє разом з молодіжним оркестром твори Нікколо Паганіні та Самюела Барбера.

 

МАСО «Слобожанський» в Facebook: https://www.facebook.com/masoSlobozhanskiy/

 

Адреса: вул. Жон Мироносиць, 13 (колишній БК міліції).

Звук живий.

 

Початок - о 19:00.

 

Купити квиток на концерт можна в касі МАСО «Слобожанський», тел.: 706-17-16, адреса: вул. Жон Мироносиць, 13 (офіс оркестру).

 

PR-агентство "Bagels & Letters"

 

Тетяна Ландесман, 063 22 22 583, 095 592 6668

 

Ксенія Левадна, 050 072 41 31


← Вернуться обратно