Новости14.05.2018  На спорткомплексі ХДАВП «Старт» - футбол, теніс, бокс, баня і петанк!

На спорткомплексі ХДАВП запрацювали тенісні корти і футбольні поля, а у кінці травня планується відкрити боксерський зал і два майданчика для петанка.

Про це повідомив в. о. директора стадіону «Старт» Микола Овчаренко,майстер спорту з лижного біатлону, плавання, кульової стрільби, чемпіон світу і Європи, призер Параолімпійських ігор.

За його словами, на двох кортах ще продовжуються ремонтні роботи, а три корти уже працює, розпочалися тренування з великого тенісу серед дітей, дорослих і професійних спортсменів.

«Сьогодні відновлюються групи з футболу, великого тенісу та оздоровчі групи для жінок. Працівники авіапідприємства, пенсіонери, можуть відвідувати спорткомплекс безкоштовно у відведений час. У кінці травня запустимо боксерський зал і майданчики для петанку», - розповів Микола Овчаренко.

У петанк грають на твердому ґрунті або гравії. Стоячи обома ногами всередині кола, потрібно кинути порожнисті металеві кулі якомога ближче до маленької дерев"яної кулі. Ця гра виникла більше сотні років тому у Франції і набирає популярності в Україні, уже є «Всеукраїнська федерація петанку" і затверджено всеукраїнські правила змагань з петанку.

«Також у кінці травня у нас появиться така послуга, як «післяспортивне відновлення» у бані. Буде справжня, корисна, трав’яна баня!» - запевняє спортсмен зі світовим ім’ям.

 

 


← Вернуться обратно