Новости14.05.2018  На Красноградщині надали рекомендації щодо визначення професії та питань зайнятості

 

У Наталинському навчально-виховному комплексі відбувся профорієнтаційний захід для мешканців Наталинської об’єднаної територіальної громади (далі – ОТГ), організований Харківським обласним та Красноградським районним центрами зайнятості. У ньому взяли участь учнівська молодь, безробітні особи та шукачі роботи.

 

Під час заходу учнівській молоді презентували свої професії навчальні заклади міста Харкова, а саме: Харківський комп"ютерно-технологічний коледж НТУ «ХПІ» та Житлово-комунальний коледж Харківського національного університету міського господарства ім. О.М.Бекетова, а також навчальні заклади Красноградського району, серед них: Краснограський технікум механізації сільського господарства, Красноградський професійний ліцей, Краснограсдький медичний коледж та Красноградський коледж Харківської гуманітарно-педагогічної академії. Присутні мали можливість побачити майстер-класи від представників навчальних закладів.

 

«Сьогодні починається серія профорієнтаційних заходів, яка проводиться за ініціативи Харківського обласного центру зайнятості, при підтримці облдержадміністрації та територіальних громад для того, щоб випускники змогли визначитись з вибором професії, поспілкуватись з представниками навчальних закладів Красноградського району та м Харкова», - говорить заступник директора Харківського обласного центру зайнятості Анатолій Толстих. За його словами, відвідувачі матимуть змогу дізнатись про можливості навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, який навчає за двадцятьма п’ятьма робітничими професіями, затребуваними на ринку праці, зможуть пройти майстер-класи та тестування з вибору професії.

 

Фахівці служби зайнятості надали консультації з вибору фаху та побудови кар’єри для молоді, яка ще не визначилась зі своїм професійним майбутнім. Присутні дізнались про послуги служби зайнятості, ознайомились з актуальними вакансіями, змогли пройти тестування щодо вибору професії, на підставі яких отримали рекомендації щодо вибору своїх професійних вподобань. А фахівці Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості провели майстер-клас з презентації машинобудувальної галузі та сфери будівництва.

 

Також учасники заходу дізналися про реалізацію в області пілотного проекту із залученням до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб, шляхом працевлаштування та відкриття власної справи.

 

Всього у заході взяли участь близько 200 мешканців ОТГ. Учасники дізнались багато важливої інформації щодо вибору майбутньої професії, можливості отримання актуальної та затребуваної на ринку праці спеціальності.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/na-krasnogradshchyni-nadaly-rekomendaciyi-shchodo-vyznachennya-profesiyi-ta-pytan-zaynyatosti

 


← Вернуться обратно