Новости20.04.2018  Харківське державне авіаційне виробниче підприємство реанімує свою спортивну базу

На разі розпочався ремонт фізкультурно-оздоровчого комплексу «Старт» і приводяться в порядок тенісні корти, планується відкриття залів для нових видів спорту і підготовки параолімпійців.

Ситуація на Харківському авіапідприємстві залишається досить складною, та, не зважаючи на це, є можливість для відновлення спортивних майданчиків.

У приміщеннях спорткомплексу ремонтні роботи ведуться з початку квітня, гудять перфоратори, штукатуряться стіни. Тут заплановано капітальний ремонт спортивних залів, душових, вбиральнь.

«Цей ремонт здійснюється власними силами, до нього залучаємо працівників авіазаводу. А 90% усіх будівельних матеріалів – це старі залишки, які знаходилися на складах ХДАВП», - розповідає Микола Овчаренко, радник генерального директора з загальних питань, в. о. директора стадіону «Старт», майстер спорту з лижного біатлону, плавання, кульової стрільби, чемпіон світу і Європи, призер Параолімпійських ігор.

За його словами, спорткомплекс планується використовувати для оздоровлення працівників авіапідприємства, тренування спортсменів, людей з обмеженими фізичними можливостями та інших бажаючих.

«Всюди знімаємо пороги, щоб були легкі проходи, також установимо пандуси для людей з інвалідністю, оскільки ми зацікавлені залучати сюди спортсменів регіонального центру «Інваспорт», будемо сприяти підготовці параолімпійців», - каже Микола Овчаренко.

На даний момент у порядок проводяться і тенісні корти авіазаводу, де вже скоро планується розпочати заняття з великого тенісу для дітей.

З огляду на складні часи на авіапідприємстві гордяться, що вдалося зберегти чималий клуб авіамоделювання і парусний спорт. Літом на Печенізькому водосховищі має запрацювати яхт-клуб ХДАВП.


← Вернуться обратно