Новости13.04.2018  Студентів фармацевтів запрошували на роботу провідні вітчизняні та зарубіжні підприємства

 

 

Директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко взяв участь в урочистому відкритті цьогорічного ярмарку вакансій у Національному фармацевтичному університеті.

 

Звертаючись із вітальним словом до учасників заходу, В. Міненко побажав присутнім знайти своє місце в житті та на роботі, мати гідну заробітну плату, а головне - отримувати задоволення від роботи.

 

«Випускників фармацевтичного університету на обліку в службі зайнятості – лише одна людина, це говорить про те, що навчальний заклад потужні знання і випускники знаходять роботу. Оце і є ефективність, до якої треба прагнути. Ми вдячні вам за високу результативність у роботі. Проведення спільних ярмарок вакансій доводить, що наше партнерство дає соціально-економічний ефект», - зазначив Міненко.

 

На ярмарку молоді представили 350 вакансій від 25 провідних підприємств України та зарубіжжя. Серед них - ПАТ «Хімфармзавод «Червона Зірка», Аптека «Ваш консультант», Аптека «Доброго дня», ТОВ «Аметрін ФК», ТОВ «Мед-сервіс», «AB Inbev Україна».

 

Також студентів запрошували на навчання та стажування до Канади.

 

Фахівці служби зайнятості консультували молоде покоління з питань написання резюме, підбору вакансій, ділилися порадами, як правильно готуватися до співбесіди із роботодавцем та багатьма іншими питаннями, пов’язаними з пошуком місця роботи.

 

Захід відвідали майже 1500 осіб, більшість з них – залишили своє резюме представникам компаній, в яких хотіли б побудувати кар’єру мрії.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/studentiv-farmacevtiv-zaproshuvaly-na-robotu-providni-vitchyznyani-ta-zarubizhni

 


← Вернуться обратно