Новости09.02.2018  Золото чемпіонату України з синхронного плавання завоювали спортсменки Харківщини

 

8 лютого у басейні ФСК «Локомотив» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відбулися фінальні змагання чемпіонату України з синхронного плавання.

 

Золоті медалі у командній першості вибороли господині акваторії, спортсменки команди Харківська область-1. На другій сходинці команда Харківська область-2. Бронза дісталася спортсменкам із міста Києва.

 

Вітаючи спортсменів, директор регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Микола Уманець подякував учасникам змагань за свято спорту та побажав успіхів у подальшому. «Чемпіонат України, який завершився сьогодні, вчергове підтвердив високий рівень вітчизняної школи синхронного плавання. Найвищих нагород гідні всі учасники чемпіонату. Ми бачимо, наскільки сильна підтримка спорту з боку Президента України, тому, впевнений, ще не раз почуємо про ваші блискучі перемоги. І, звичайно ж, будемо раді приймати вас у Харкові, який, завдяки зусиллям губернатора області, вже давно зарекомендував себе як місце проведення престижних змагань!»

 

Нагадаємо, чемпіонат України з синхронного плавання проходив у басейні ФСК «Локомотив» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» 6 – 8 лютого. У змаганнях взяли участь 9 команд, що представляли Харківську, Одеську, Миколаївську, Київську області та місто Київ.

 


← Вернуться обратно