Новости31.01.2018  Богодухівських безробітних працевлаштовуватимуть завдяки кейс-менеджменту

 

Про ефективність працевлаштування безробітних завдяки кейс-менеджменту говорили фахівці Богодухівського районного центру зайнятості під час круглого столу. Учасникам заходу насамперед пояснили поняття «кейс-менеджмент» та його сутність. Так кейс-менеджмент передбачає оцінку ситуації і потреб клієнта, визначення цілей та планування заходів задля їх досягнення, моніторинг та оцінювання результатів роботи.

 

Кейс-менеджмент має забезпечувати підтримку і допомогу безробітним, які відносяться до вразливих груп населення на ринку праці, в процесі їх працевлаштування для підвищення конкурентоздатності. Для цього фахівці служби зайнятості мають сприяти розвитку необхідних навичок пошуку роботи у клієнта, підготовці резюме, проходженню співбесіди, закріпленню на робочому місці, доступу до допоміжних та підтримуючих зайнятість послуг, координувати залучені послуги. Фахівці Богодухівського районного центру зайнятості інформували присутніх про запровадження підходу кейс-менеджменту у роботі служби зайнятості із січня 2018 року

 

Під час круглого столу були заплановані подальші шляхи співпраці. Учасники поділились досвідом проведення кейс-менеджменту та обговорили спільні шляхи сприяння працевлаштуванню представників вразливих верств населення.

 

У заході взяли участь представники місцевих органів самоврядування, місцевих виконавчих органів, громадських організацій.

 

http://www.dcz.gov.ua/kha/control/uk/publish/article?art_id=101530&cat_id=1194926

 

 

 


← Вернуться обратно