Новости29.01.2018  Як на Ізюмщині із професіями визначались

 

Обрати майбутню професію та знайти свою першу роботу могла молодь Ізюмщини на професійно-орієнтаційному заході. Фахівці Ізюмського міськрайонного центру зайнятості за сприяння Харківського обласного центру зайнятості та місцевих органів влади провели захід «Професія твоєї мрії».

 

Школярі та студенти цікавились актуальними професіями та освітніми закладами Харківщини. До уваги відвідувачів представили можливості професійного навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ). Фахівці служби зайнятості інформували присутніх про затребувані робітничі професії. Так, приміром, слюсарі та фрезерувальники можуть отримувати понад 10 тисяч гривень. Для жінок популярними та прибутковими професіями є манікюрники, швачки та кухарі. До того ж, період навчання молодих працівників триває лише кілька місяців. Особливу ж увагу у ХЦПТО ДСЗ приділяють практичній підготовці фахівців на місцевих підприємствах.

 

Також можливості отримання професії презентували відвідувачам представники 16 навчальних закладів м. Харкова та 2 закладів Ізюмщини. Учасники заходу могли ознайомитись із переліком спеціальностей, цьогорічними умовами вступу, вимогами до абітурієнтів та перспективами працевлаштування.

 

Для тих, хто лише роздумує над вибором фаху, фахівці служби зайнятості надавали професійні консультації. Учасники проходили психологічне тестування на визначення професійних здібностей. Завдяки визначенню сильних та слабких сторін особистості молодь могла з’ясувати для себе найбільш підходящі інтелектуальні професії та професії фізичної праці. Бажаючі складали резюме та ознайомлювались із наявними вакансіями.

 

Загалом у заході взяли участь понад тисяча учнів загальноосвітніх навчальних закладів, слухачів професійно-технічних навчальних закладів, викладачів та батьків, а також молодих безробітних.

 

http://www.dcz.gov.ua/kha/control/uk/publish/article?art_id=101465&cat_id=1194926

 

 

 

 


← Вернуться обратно