Новости26.01.2018  Роботодавцям роз’яснювали законодавчі зміни

 

Про форми звітності, передбачені Законом України «Про зайнятість населення», зміни у трудовому законодавстві та попередження професійних захворювань на підприємствах говорили у Харківському обласному центрі зайнятості. На семінарі присутніх роботодавців консультували фахівці центру зайнятості спільно з представниками Головного управління Держпраці в Харківській області.

 

Учасників заходу ознайомили із формами звітності, які передбачені Законом України «Про зайнятість населення», та термінами їх подання до центрів зайнятості. Наголосили на останніх змінах про зайнятість населення, які відбулися у законодавстві.

 

Фахівці Головного управління Держпраці у Харківській області зупинились на нововведеннях у законодавстві про працю, розповіли про порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства. Зазначили підстави, за яких проводяться інспекційні відвідування та невиїзні інспектування роботодавців.

 

Головний інспектор відділу з питань гігієни праці нагадав про обов’язок роботодавця щодо створення безпечних та нешкідливих умов праці робітникам, про організацію попереднього та періодичного медичного огляду певних категорій працівників. Також наголосив на необхідності проведення атестації робочих місць.

 

Наприкінці семінару роботодавці отримали детальні відповіді на всі питання.

 

У семінарі взяли участь близько 10 представників підприємств, установ та організацій міста Харкова.

 

http://www.dcz.gov.ua/kha/control/uk/publish/article?art_id=101402&cat_id=1194926

 

 


← Вернуться обратно