Новости25.01.2018  Результати легалізації зайнятості на Харківщині у 2017 році обговорили у службі зайнятості

 

Про взаємодію соціальних партнерів у частині легалізації робочих місць та доходів, а також зайнятості населення за 2017 рік говорили під час круглого столу у Харківському обласному центрі зайнятості.

 

Заступник директора Харківського обласного центру зайнятості А. Толстих інформував про результати роботи служби зайнятості Харківщини у 2017 році. Він повідомив, що служба зайнятості може сплатити роботодавцеві єдиний соціальний внесок, якщо той працевлаштує особу з квотної категорії. Завдяки цьому минулоріч було працевлаштовано понад 1500 безробітних. Також А. Толстих розповів про реалізацію пілотного проекту «Рука допомоги» для членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб. Відтак торік Харківським обласним центром зайнятості фінансову підтримку для закупівлі обладнання надано 23 особам. Сам проект реалізується Міністерством соціальної політики у Харківській, Львівській та Полтавській областях. Заступник директора додав: служба зайнятості Харківщини проводить постійну інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо легального працевлаштування як серед працедавців, так і серед населення.

 

Заступник директора Департаменту соціального захисту населення Харківської  облдержадміністрації Т. Печура проінформувала про підсумки роботи з питань соціального захисту населення. За її словами, гарним показником розвитку підприємництва є зростання кількості найманих працівників у фізичних осіб-підприємців. У 2017 році цей показник збільшився на 25%. Крім цього, зросла й кількість платників податків. Заступник начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області А. Праскурін поділився досвідом покращення легалізації доходів. Він зазначив, що найбільш небезпечними галузями для нелегальної зайнятості виявились будівництво, фармація та транспортні перевезення. Заступник голови Об’єднання профспілок Харківської області С. Волков підбив результати минулорічної роботи профспілок щодо легалізації робочих місць та доходів.

 

Участь у круглому столі взяли й представники Львівського обласного центру зайнятості та Головного управління Держпраці у Львівській області. В рамках заходу колеги обмінялись досвідом та з’ясували шляхи покращення роботи у боротьбі з нелегальною зайнятістю. Крім цього, на круглому столі були присутні представники Головного управління Пенсійного фонду України у Харківській області, Національної служби посередництва і примирення в Харківській області та інші.

 

http://www.dcz.gov.ua/kha/control/uk/publish/article?art_id=101331&cat_id=1194926

 

 

 


← Вернуться обратно