Новости22.12.2017  Старшокласники побували у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

 

Для випускників загальноосвітніх навчальних закладів Дергачівського та Золочівського районів провели екскурсії до Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі — ХЦПТО ДСЗ).

 

Перед початком екскурсії школярів ознайомили з основними правилами та формулою вибору професії, розповіли про робітничі професії, умови навчання та перспективи працевлаштування. Майстри виробничого навчання інформували відвідувачів про затребувані робітничі професії, яким навчають у ХЦПТО ДСЗ: верстатника широкого профілю, налагоджувальника верстатів і маніпуляторів із програмним керуванням, оператора верстатів із програмним керуванням, слюсаря-ремонтника, фрезерувальника, токаря, штукатура, лицювальника-плиточника та інших.

 

Також екскурсантам демонстрували роботу в’язальника трикотажних виробів та полотна, інформували про особливості творчої професії. Школярі зацікавилися процесом роботи в’язальної машини та верстатів з металообробки.

 

За словами учасників, екскурсія навчальним закладом була пізнавальною та дуже цікавою. Загалом заходи відвідали більш ніж 500 учнів із близько 20 шкіл.

 

http://www.dcz.gov.ua/kha/control/uk/publish/article?art_id=99857&cat_id=1194926

 

 

 

 

 


← Вернуться обратно