Новости26.12.2017  Соціальні партнери окреслили шляхи співпраці на 2018 рік

 

Представники міжнародних фондів, благодійних та громадських організацій, державних установ Харківщини відвідали Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі — ХЦПТО ДСЗ) у м. Дергачі. Керівництво освітнього закладу провело екскурсію навчальними майстернями та розповіло про підготовку нині затребуваних на ринку праці фахівців.

 

Гостей ознайомили із процесом навчання фахівців робітничих професій та пояснили особливості кожного фаху. Відвідувачам продемонстрували практичну та теоретичну підготовку в’язальників, токарів, фрезерувальників, слюсарів-ремонтників, операторів верстатів із програмним керуванням. Представники організацій на власні очі побачили сучасне обладнання та умови підготовки робітників.

 

Також відвідувачам показали, чого та як навчають у ХЦПТО ДСЗ майбутніх штукатурів, малярів, монтажників гіпсокартонних конструкцій. Гості відзначили не лише високу кваліфікацію, а й оперативність підготовки працівників робітничих спеціальностей. Крім цього, дізналися і про професію «виноградар», за якою слухачів навчають від 3 до 5 місяців залежно від розряду.

 

Директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко розповів присутнім про унікальні методи співпраці служби зайнятості Харківщини із роботодавцями та шукачами роботи, зокрема про впровадження рекрутингу та участь у міжнародних проектах. За результатами зустрічі партнери намітили шляхи подальшої співпраці щодо працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, молоді, жінок, популяризації робітничих професій та сприяння розвитку підприємництва на Харківщині.

 

http://www.dcz.gov.ua/kha/control/uk/publish/article?art_id=99839&cat_id=1194926


← Вернуться обратно