Новости20.12.2017  У харківському транспорті закликають жити та працювати в Україні

 

В рамках соціального проекту «Живи та працюй в Україні» у харківському міському транспорті проходить інформаційна акція. Організатором заходу виступає державна служба зайнятості за підтримки органів місцевої влади. У наземному транспорті та метро розповсюджено плакати із девізом «Живи та працюй в Україні». Таким чином служба зайнятості звертає увагу громадян на актуальні вакансії на ринку праці та затребуваність фахівців в Україні.

 

— Служба зайнятості Харківщини пропонує понад 3,6 тисяч вакансій для шукачів роботи. Рівень заробітних плат залежить від професії та кваліфікації робітника. На Харківщині особливо затребувані робітничі професії: водії автотранспортних засобів, токарі, підсобні робітники, охоронники, швачки. Також роботодавці потребують фармацевтів, провізорів, вихователів, вчителів та інженерів, — інформує директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.

 

У рамках проекту «Живи та працюй в Україні» проходять інформаційні акції та масштабні ярмарки вакансій, щоб якомога більше людей змогли знайти роботу.

 

http://www.dcz.gov.ua/kha/control/uk/publish/article?art_id=99689&cat_id=1194926

 

 

 


← Вернуться обратно