Новости19.12.2017  Як барвінківські випускники про професії дізнавались

 

Професійно-орієнтаційний захід для 23 випускників Гусарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів провели фахівці Барвінківського районного центру зайнятості. Для школярів провели екскурсію центром зайнятості, зокрема інформаційним сектором та сектором самостійного пошуку роботи. Відвідувачів ознайомили з наявними вакансіями, перевагами легального працевлаштування в Україні та ризиками нелегальної міграції.

 

Під час заходу фахівці служби зайнятості допомогли школярам сформувати правильне уявлення про професії, позитивне ставлення до робітничих професій та порадили обдумувати свій професійний вибір з урахуванням не тільки власних бажань, а й можливостей та потреб ринку праці. Учні дізналися про навчальні заклади, де можна отримати фах, зокрема й про можливість професійного навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

 

Бажаючі перевірити відповідність професійних намірів індивідуальним здібностям та стану здоров’я пройшли професійно-діагностичне консультування. Після проведення тесту учні ознайомилися з описами різноманітних професій та з’ясовували професійно важливі якості.

 

Молодь залишилась задоволена професійно-пізнавальним заходом.

 

http://www.dcz.gov.ua/kha/control/uk/publish/article?art_id=99615&cat_id=1194926

 

 

 


← Вернуться обратно