Новости18.12.2017  Від токаря до штукатура: безробітним продемонстрували умови підготовки затребуваних фахівців

 

У Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі — ХЦПТО ДСЗ) відбувся професійно-орієнтаційний захід для безробітних за участю роботодавців. Для відвідувачів провели екскурсії по навчальним майстерням. Майстри з виробничого навчання показали відвідувачам заходу умови підготовки фахівців робітничих спеціальностей та обладнанням, на якому слухачі курсів проходять навчання. Безробітним презентували популярні робітничі спеціальності: «токар», «фрезерувальник», «верстатник широкого профілю», «заточувальник», «монтажник гіпсокартонних конструкцій», «оператор верстатів з програмним керуванням» та інші професії. Присутніх інформували про терміни навчання, вимоги до роботи та пояснили різницю у підготовці фахівців.

 

Також учасники професійно-орієнтаційної екскурсії дізналися про роботу штукатурів, малярів, плиточників та особливості їх навчання. Присутні ставили питання щодо термінів навчання, процесу підготовки фахівців та затребуваності професії.

 

У рамках заходу затребувані вакансії для безробітних також презентували більше 20 представників роботодавців. Зацікавлені могли безпосередньо поспілкуватися із працедавцями, поцікавитися наявними вакансіями, умовами та рівнем зарплати. Учасники заходу мали доступ до понад 3,5 тисяч вакансій, які сьогодні пропонують у службі зайнятості Харківщини.

 

— Я маю досвід роботи у сфері газозварювання більше 10 років. Зараз розглядаю варіанти роботи, які збігатимуться з можливостями моєї професійної реалізації. У центрі профтехосвіти мені сподобався сучасний підхід до підготовки кваліфікованих спеціалістів, — зазначив харків’янин, який наразі перебуває у статусі безробітного.

 

— Наразі шукаю роботу швачки. Сьогодні зацікавилася кількома вакансіями. Планую визначатись із робочим місцем уже найближчим часом, — каже відвідувачка заходу.

 

В рамках заходу фахівці служби зайнятості спільно з представниками Головного управління Держпраці у Харківській області інформували роботодавців про послуги та умови співпраці зі службою зайнятості. Зокрема роботодавцям розповіли про процес реєстрації вакансій. Представники Головного управління Держпраці у Харківській області інформували про дотримання законодавства про працю, гігієну праці та безпеку роботи на виробничих та будівельних підприємствах.

 

Всього захід відвідали близько 200 безробітних.

 

http://www.dcz.gov.ua/kha/control/uk/publish/article?art_id=99577&cat_id=1194926

 

 

 

 


← Вернуться обратно