Новости18.12.2017  Відбулася IV ярмарка-розпродаж «Книжковий Миколайчик»

 

Ярмарка проходила з 15 по 17 грудня в ХНАТОБі. Захід спрямований на популяризацію книги. Організаторами виступила група компаній «Factor» та видавництвом «Vivat». Продаж книжок стартував від 5 гривень. Близько 65 % становила дитяча література. 

 

«На ярмарці ми не тільки продаємо книги, адже для нас дуже важливою є благодійна складова. Ми збираємо книги для Петропавлівської дитячої бібліотеки, яка знаходиться в Луганській області (в сірій зоні) і дуже хотіли б, напередодні свят передати туди книги. На сьогодні, вже зібрано 50 книг. Звичайно, до них ми додамо свої, адже Петропавліська бібліотека є своєрідним культурним центром. Ми розуміємо, що вони потребують нашої допомоги та уваги, тому наступного тижня ці книги уже будуть на місці. Також ми допомагаємо благодійній організації «АММА» зібрати  кошти на покупку 6 – ти графічних планшетів  для студії комп’ютерної анімації. Відвідувачі реагують позитивно, тож сподіваємося, що все буде реалізовано.  Натомість, дітки підготували сюрприз – це дивовижні вироби, зроблені дитячими рученятами», - зазначає PR-спеціаліст групи компаній «Factor»  Раїса Одінаєва.

 

Дітей порадували літературні читання з акторами «Театру 19» та музикантами групи «SНKLO» .

 

«Люди які приходять на «Книжкового Миколайчика» можуть не тільки придбати книгу та задовольнити свої літературні смаки, а й прийняти участь у благодійній акції. Наші багатодітні сім’ї зробили велику кількість виробів ручної роботи. На кошти, які будуть виручені від їх продажу ми зможемо придбати графічні планшети (вартість одного 1600 гривень) для облаштування студії комп’ютерної анімації на базі нашої громадської організації. Це перша та поки що єдина в Харкові студія, де дітки вчаться створювати мультфільми. У майбутньому, вони зможуть створювати професійні мультфільми, адже у нас не вистачає якісного продукту у цій сфері, тож сподіваємося, що діточки змінять ситуацію. Три дні поспіль діти та матусі проводять різні майстер-класи, на яких виготовляють вироби ручної роботи. В суботу ми уже зібрали 1910 гривень, тож один планшет  зможемо придбати. Сьогодні ми відкриємо нашу скриньку та подивимося, яку радість харків’яни принесли для діточок.  Дуже хочеться, щоб здійснилися мрії дітей і на базі нашої громадської організації, більш ефективно запрацювала студія комп’ютерної анімації», - говорить голова громадської організації Асоціація багатодітних сімей «АММА» Юлія Ібрагім.

 

 

 


← Вернуться обратно