Новости11.12.2017  В Харкові презентували першу поетичну збірку в історії української літератури, яка присвячена тематиці Бабиного Яру

 

Першу поетичну збірку в історії української літератури, яка присвячена тематиці Бабиного Яру презентувала в Харкові українська поетеса Маріанна Кіяновська. «Перші вірші, представлені в цій збірці дуже перетинаються з тематикою Донбасу. Справа в тому, що сучасники не мають інструментарію оцінити всю кривавість війни на Сході, так само і сучасники трагедії в Бабиному Яру не мали інструменту для оцінки», - зазначає авторка.

 

 Збірка «Бабин Яр. Голосами» була завершена 21 грудня 2016 року, а почала писатись у жовтні. Врахуйте, що за 4 місяці було написано 278 віршів (!) переповнених правдою жаху та болю (до збірки увійшло 64).

 

«Вірші Маріанни спрямовані на те, щоб вирішувати всі проблеми мирним шляхом, адже якби люди причетні до військового конфлікту, хоча б краєм ока побачили ті жахіття, які мали місце в Бабиному Яру, то вони б ніколи не взяли в руки зброю. Збірка дуже прониклива, вона має всі шанси увійти до європейського контексту», - вважає модераторка Ольга Різниченко. 

 

Далі авторка планує їхати на Донбас та доносити пекучу правду слова серед українських захисників.

 

 

 


← Вернуться обратно