Новости07.12.2017  Прес-анонс Харківського обласного центру зайнятості

 

«У Новий рік з новою роботою: будівельно-господарські гіпермаркети набиратимуть працівників»

 

8 грудня 2017 року об 11.00 у приміщеннях 4 харківських будівельно-господарських гіпермаркетів запрацює Ярмарок вакансій. Захід стане частиною всеукраїнської акції під гаслом «Живи та працюй в Україні», яка цього дня прокотиться всією державою (майже у 60 гіпермаркетах «Епіцентр К» та «Нова лінія»).

 

Під час заходу шукачі роботи зможуть побачити відкриті вакансії не тільки гіпермаркетів, а й скористатися базою вакансій служби зайнятості з усієї України.

 

Мережа гіпермаркетів пропонуватиме вакансії кондитера, продавця непродовольчих товарів, електрозварника ручного зварювання, тракториста, верстатника деревообробних верстатів, слюсаря-сантехніка, касира торговельного залу, водія навантажувача (штабелера). Презентуватимуться можливості перспективної роботи за професіями: касир, менеджер з продажів, комірник, охоронник, водій, кухар, продавець-консультант, продавець непродовольчих товарів та інших.

Окрім пошуку роботи фахівці служби зайнятості будуть надавати консультації, допомагатимуть бажаючим складати резюме.

 

Учасники заходів отримають рекомендації щодо активного пошуку роботи та успішного проходження співбесіди з роботодавцями. Охочі зможуть з’ясувати індивідуальні здібності до різних видів професійної діяльності, пройшовши спеціальне психологічне тестування. Всі послуги безкоштовні!

 

Заходи відбудуться за адресами:

 

м. Харків, пр-т Гагаріна, 352 (Епіцентр К);

м. Харків, вул. Архітекторів, 7 (Епіцентр К);

м. Харків, вул. Героїв Праці, 9-а (Епіцентр К);

м. Харків, пр-т Гагаріна, 318-а (Нова Лінія).

 

Публічне відкриття заходу за участю ЗМІ відбудеться об 11:00 у фойє «Епіцентру К» за адресою: м. Харків, пр-т Гагаріна, 352.

 

 

Для уточнення інформації звертайтесь до відділу інформаційної роботи та зовнішніх зв’язків обласного центру зайнятості за тел.: (057) 757-52-72 або е-mail: pr@khcz.gov.ua

 


← Вернуться обратно