Новости14.11.2017  Близнюківській молоді допомагали втілювати професійні мрії

 

З можливостями навчання та вибору професії молодь Близнюківщини ознайомилась під час професійно-орієнтаційного заходу. Обирати «професію мрії» допомагали фахівці Близнюківського районного центру зайнятості.

 

Відвідувачі ознайомились із послугами служби зайнятості, зокрема із можливостями отримання затребуваної професії у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Фахівці розповіли, що нині на ринку праці Харківщини популярні робітничі професії — для жінок та чоловіків. Також молодь інформували, за допомогою яких пошукових сервісів можна знайти першу роботу, а це портал «Труд», сайти Work.ua, Rabota.ua та інші. Крім цього, учні та студенти дізналися про способи визначення професійних схильностей. Зокрема учні проходили спеціальне професійно-психологічне тестування.

 

Бажаючі мали змогу отримати індивідуальну консультацію щодо вибору майбутньої професії та пошуку роботи у фахівців центру зайнятості. Активні шукачі роботи складали відеорезюме та створювали відеовізитки.

 

Всього захід відвідали понад 660 осіб.

 

http://www.dcz.gov.ua/kha/control/uk/publish/article?art_id=97959&cat_id=1194926

 

 

 

 


← Вернуться обратно