Новости13.09.2017  Ярмарок вакансій з місцевим акцентом: роботодавці Індустріального району пропонуватимуть до 300 вакансій

 

Анонс: 15 вересня 2017 року з 10:00 до 13:00 в Палаці дитячої та юнацької творчості «Істок» Харківської міської ради відбудеться ярмарок вакансій «Робота для всіх – працевлаштування для кожного». Організатори заходу – Харківський міський центр зайнятості та Адміністрація Індустріального району.

 

15 вересня 2017 року з 10:00 до 13:00 в Палаці дитячої та юнацької творчості «Істок» Харківської міської ради відбудеться ярмарок вакансій «Робота для всіх – працевлаштування для кожного». Організатори заходу – Харківський міський центр зайнятості та Адміністрація Індустріального району.

 

20 провідних роботодавців Індустріального району м. Харкова пропонуватимуть майже 300 варіантів працевлаштування. На роботу запрошуватимуть ПФ «ГАЛС», ВК «Керамзит», ТОВ фірма «Посад», ТОВ «Салон краси «Катталє Я», ТОВ «Електроінженерінг» тощо. Вакансії презентуватимуть Харківський тракторний завод, Харківський підшипниковий завод, Електроважмаш, Харверст, завод нафтогазового обладнання. Професійні кадри підбиратимуть Управління праці та соціального захисту населення та Управління державного казначейства Індустріального району, Індустріальний райвійськкомат та виправна колонія №43.

 

Для молоді, яка ще не визначилась з напрямком професійної реалізації або має сумнів щодо своїх професійних нахилів, працюватиме система online-тестування. Через комп’ютери вільного доступу можна буде підготувати резюме, яке відразу ж використати в співбесіді з роботодавцями. Для учнівської молоді відбудеться інтерактивна квест-вікторина «Місто професій».

 

Послуги з професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації пропонуватиме Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

 

Відвідувачі заходу зможуть отримати консультації фахівців щодо активного пошуку роботи, спілкування з роботодавцями. Дізнатись про порядок реєстрації в центрі зайнятості та соціальний захист від безробіття.

 

Для роботодавців – ярмарок вакансій стане можливістю підібрати не лише поточні кадри, а й перспективні, бо участь в заході візьмуть слухачі закладів профтехосвіти району. Майбутні фахівці поспілкуються з роботодавцями, визначаться з місцем проходження практики, занотують перспективи працевлаштування.

Участь в ярмарку вакансій безкоштовна як для роботодавців так і для шукачів роботи!

 

Для уточнення інформації звертайтесь до відділу інформаційної роботи та зовнішніх зв’язків обласного центру зайнятості за тел.: (057) 757-52-72 або е-mail:  pr@khcz.gov.ua

 

 

http://www.dcz.gov.ua/kha/control/uk/publish/article?art_id=94770&cat_id=1194984


← Вернуться обратно