Новости08.09.2017  Серед харківських безробітних шукали охоронців

 

У Харківському міському центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю. Роботу пропонували підприємство «Афганвет» Харківської міської громадської організації з соціального та правового захисту інвалідів Афганістану «Ветафган» та Товариство з обмеженою відповідальністю «Бастіон-Сервіс» (далі — Підприємство «Афганвет» ХМГОСПЗІА «Ветафган» та ТОВ «Бастіон-Сервіс»).

Під час заходу представники роботодавців пропонували роботу за вакансією «охоронник», інформували про умови та режим праці. Приміром на ТОВ «Бастіон-Сервіс» — нічне патрулювання території, денне чергування на контрольно-пропускному пункті. Натомість працівник має право на забезпечення гуртожитком та мінімальну зарплату.

Підприємство «Афганвет» ХМГОСПЗІА «Ветафган» запрошувало осіб з інвалідністю охороняти автотранспорт на відкритій автостоянці. Режим роботи на підприємстві змінний, заробітна плата від 3300,00 грн.

Присутні мали змогу поспілкуватися з представниками роботодавців та поставити питання.

Участь у міні-ярмарку вакансій взяли 9 безробітних, що перебувають на обліку у Харківському міському центрі зайнятості. Двоє з них виявили бажання пройти співбесіду для подальшого працевлаштування.

 

 

http://www.dcz.gov.ua/kha/control/uk/publish/article?showHidden=1&art_id=94579&cat_id=1194926&ctime=1504874909889


← Вернуться обратно