Новости10.08.2017  Старосалтівська громада співпрацюватиме зі службою зайнятості Харківщини

 

З метою запровадження спільної діяльності служби зайнятості Харківщини та Старосалтівської об’єднаної територіальної громади відбулась зустріч директора Харківського обласного центру зайнятості Володимира Міненка та Старослатівського селищного голови Едуарда Коновалова.

Під час зустрічі керівники обговорили проблемні питання стосовно місцевого ринку праці та механізмів їхнього вирішення, зокрема за допомогою актуальних програм Державної служби зайнятості та грантових проектів. У ході розмови визначено головні напрямки розвитку співпраці служби зайнятості Харківщини та Старосалтівської об’єднаної територіальної громади.

Наприкінці зустрічі В.Міненко та Е.Коновалов підписали угоду про спільну діяльність, яка передбачає розвиток партнерських відносин у сфері зайнятості, підтримку підприємницьких ініціатив мешканців громади, створення нових робочих місць, навчання громадян у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості тощо. Обидві сторони виявили зацікавленість у підвищенні рівня зайнятості мешканців сіл громади.

 

 

http://www.dcz.gov.ua/kha/control/uk/publish/article?art_id=92980&cat_id=1194926


← Вернуться обратно