Новости20.03.2017  Богодухівцям презентували понад 50 вакансій до підрозділів Національної поліції


 

У Богодухівському районному центрі зайнятості безробітним від 18 років, які мають певний рівень фізичної підготовки презентували понад 50 вакантних посад в рядах поліції.

 

Головне управління Національної поліції в Харківській області формує батальйони особливого призначення: поліцейський батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Харків» (25 вакансій) та поліцейський роти патрульної служби поліції особливого призначення «Східний корпус» (30 вакансій).

 

Присутніх ознайомили з основними службовими обов’язками, з вимогами до кандидатів на посади молодшого складу поліції, необхідними якостями та навичками, пакетом необхідних документів, етапами відбору та де можна заповнити анкету. Розповіли про умови роботи та рівень оплати праці, соціальне забезпечення та перспективи кар’єрного росту. Після успішного проходження первинної професійної підготовки поліцейським пропонують заробітну плату від 9000 грн.

 

Наприкінці презентації обговорилися питання, які потребували додаткового роз’яснення. Всього у заході взяли участь 15 осіб.

 

http://www.dcz.gov.ua/kha/control/uk/publish/article?art_id=85432&cat_id=1194926

 

 

 

 

 

 

 


← Вернуться обратно