Новости20.03.2017  У Вовчанському районному центрі зайнятості провели професіографічну екскурсію для учнів


Фахівці Вовчанського районного центру зайнятості організували професіографічну екскурсію для учнів 9 та 11 класів Вовчанської гімназії №1 та Вовчанського ліцею №2 на Приватне акціонерне товариство «Вовчанський агрегатний завод».

 

Метою екскурсії було ознайомлення учнів з робітничими професіями, надання їм допомоги в усвідомленому підході до вибору майбутньої професії з урахуванням особливостей ринку праці Вовчанського району. На ПрАТ «Вовчанський агрегатний завод» школярі дізналися про перелік професій, які є на підприємстві, а саме: оператор-наладчик, верстатник, фрезерувальник, слюсар тощо. Ознайомились з основними етапами виробництва продукції, з сучасною технікою, організацією праці, з устаткуванням та принципами дії машин, з використанням та застосуванням технології виробництва, відвідали музей.

 

Під час екскурсії учні самостійно виявили проблему вибору непрестижної професії, адже в будь-якій професії досить часто доводиться виконувати чорнову, непривабливу роботу, звернули увагу на невідомі їм раніше особливості робітничих професій, вимоги, які вони висувають до людини.

 

Розкриття психологічної структури професії викликало в екскурсантів потребу «приміряти» її на себе, проаналізувати свої можливості і, в кінцевому результаті, створити сприятливу атмосферу для аналізу не тільки тих професій, про які розповідали, але й інші.

 

Фахівці центру зайнятості зауважують, що саме такі заходи допомагають учнівській молоді району оцінити правильність зробленого вибору, дають змогу зорієнтуватись у світі професій, навчальних закладах та перспективах працевлаштування.

 

Всього у заході взяли участь 65 учнів випускних класів.

 

http://www.dcz.gov.ua/kha/control/uk/publish/article?art_id=85180&cat_id=1194926

 

 

 

 

 


← Вернуться обратно